Fototapety – nowoczesna dekoracja wnętrz

fototapeta-art-009

Nowoczesne fototapety

Nowoczesne wnętrze wymaga mocnego akcentu dekoracyjnego, który nadaje charakter i może być punktem wyjścia do całości aranżacji. Te warunki doskonale spełniają fototapety artystyczne, które po latach stają się znów popularne.

Nowoczesne fototapety to całkowicie inny poziom technologiczny w stosunku do tych sprzed kilkunastu lat. Dzisiaj fototapety zamawiamy za pośrednictwem internetu, a w trakcie zamówienia mamy wpływ praktycznie na wszystko: materiał, temat, wymiary a nawet użyte technologie.

Motyw na fototapetę możemy wybierać spośród kilku milionów zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Jeśli chcemy unikalną fototapetę, której nikt inny nie będzie mógł kupić, istnieje możliwość wysłania zdjęcia wprost ze swojego komputera używając formularza poniżej.

Dobranie wymiarów fototapety to istotna sprawa, zwłaszcza, że system pozwala na swobodny wybór szerokości i wysokości wydruku. Nie musimy kleić fototapety na całą ścianę, dzisiaj mało kto stosuje ten sposób dekoracji. Ważne, aby najważniejsze elementy motywu były dobrze widoczne.

fototapeta-mordor

Fototapety drukowane są na standardowym materiale albo na specjalnym syntetycznym papierze pokrytym warstwa kleju aktywowanego. Pozwala to na bardzo szybkie klejenie fototapety, którą po pewnym czasie możemy zwilżyć, odkleić i przykleić w nowym miejscu.

fototapety roomartZobacz wszystkie

Fototapety Art

Fototapeta Art Floko

Fototapety Art

Fototapeta Art Blenkit

Fototapety Art

Fototapeta Art Blaker

Fototapety Art

Fototapeta Art Blueszcz

Fototapety Art

Fototapeta Art Discor

Fototapety Art

Fototapeta Art Har

Fototapety Art

Fototapeta Art Pinko

Fototapety Art

Fototapeta Art Purpyl

Fototapety Art

Fototapeta Art Tncza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Wszystkie prawa zastrzeżone!